Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Gostchorze - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

152 095 zł1 601 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1601 m , położona w malowniczej miejscowości Gostchorze, gmina Krosno Odrzańskie. Najważniejsze atuty nieruchomości: gotowe warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Wilkanowo

Wilkanowo(Gostchorze + 24 km)

25 000 zł385 m² 64,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zadzwoń I umów sie na prezentację   Do odstąpienia prawa do zadbanej i klimatycznej działki rod o powierzchni 385 m , położonej w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Świdnica

Świdnica(Gostchorze + 25 km)

53 000 zł6 300 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1091/1 o powierzchni 6300 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Brylantowa

Słone(Gostchorze + 22 km)

231 660 zł1 053 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (mpzp) Słone. Powierzchnia: 1053 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: ustawna działka budowlana o powierzchni 1053.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Słone

Słone(Gostchorze + 22 km)

176 000 zł750 m² 234,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działki W słonym W urokliwym miejscu blisko lasu Do sprzedania posiadamy duży wybór działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Radomia

Radomia(Gostchorze + 19 km)

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w malowniczym rejonie Radomia - Orzewo, o powierzchni około 1200 m, idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca do realizacji swoich marzeń o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Płoty

Płoty(Gostchorze + 19 km)

199 584 zł1 008 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bez prowizji!uzbrojone działki z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego według warunków technicznych 2020, położone w miejscowości Płoty. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Buchałów

Buchałów(Gostchorze + 22 km)

318 000 zł5 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona w bliskiej okolicy Zielonej Góry (12km) - przy głównej drodze. Działka ma powierzchnię 5300m2 i obecnie status działki rolnej. Brak miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Czerwieńsk

Czerwieńsk(Gostchorze + 19 km)

2 655 000 zł11 800 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową ofertę - działkę z warunkami zabudowy, gotową na Twoje wymarzone inwestycje! Ta unikalna nieruchomość położona jest na malowniczym wzgórzu w jednej z urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Drzonów

Drzonów(Gostchorze + 17 km)

210 000 zł1 649 m² 127,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż ładnie położoną, otoczoną drzewami i krzewami, położoną w cichym miejscu działkę o powierzchni 1649m2. Nieruchomość położona jest w Drzonowie, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Słone

Słone(Gostchorze + 22 km)

250 250 zł1 001 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych położonych w atrakcyjnym miejscu, w pobliżu terenów leśnych w miejscowości Słone w metrażach od 7ar do 20ar. Spora liczba działek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Gostchorze

Gostchorze,lubuskie

49 000 zł4 500 m² 10,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę położoną w urokliwej lokalizacji z pięknym widokiem w miejscowości Gostchorze, gmina Krosno Odrzańskie. Opis: działka posiada pow. 4500 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gostchorze

Gostchorze,lubuskie

49 000 zł4 500 m² 10,89 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij